Chcete uspořádat akci na Jiráskově náměstí? Ozvěte se nám!

10. 02. 2022

Máte zájem společně s městem Plzní a Nadací Proměny Karla Komárka uspořádat v roce 2022 zajímavou akci na Jiráskově náměstí na Slovanech?

Máte zájem společně s městem Plzní a Nadací Proměny Karla Komárka uspořádat v roce 2022 zajímavou akci na Jiráskově náměstí na Slovanech?

Pokud ano, zasílejte nám své nápady! Čas je do konce března 2022 a kontaktní e-mail je jn@plzen.eu. Na stejnou adresu můžete zasílat i své dotazy.

Město Plzeň společně s Nadací Proměny Karla Komárka připravuje zcela zásadní proměnu prostoru Jiráskova náměstí. Změní se samotné náměstí a otevře se klášterní zahrada. 
Nadace Proměny Karla Komárka přispěla na obnovu Jiráskova náměstí částku 25 milionů korun.

„Jsem ráda, že naše nadace pomáhá finančně a odborně nejen se samotnou rekonstrukcí Jiráskova náměstí, ale také s jeho oživováním. Proto letos ve spolupráci s Plzní, Slovany nebo spolkem Pěstuj prostor chystáme zejména na léto řadu zajímavých akcí. Lidé se tak mohou těšit třeba na Víkend otevřených zahrad nebo jednodenní festival pro rodiny s dětmi. Doufám, že dosavadní program obohatí i další nápady,“ říká Petra Lepková Melingerová, ředitelka Nadace Proměny Karla Komárka.

„Co se týče harmonogramu obnovy Jiráskova náměstí a klášterní zahrady, Odbor investic Magistrátu města Plzně dokončil projektovou dokumentaci ke stavebnímu povolení. V letošním roce zároveň zpracuje projektovou dokumentaci k provedení stavby. Na konec letošního roku plánujeme vyhlášení soutěže na zhotovitele. V roce 2023 počítáme se zahájením realizace stavby,“ přiblížil další vývoj projektu Pavel Šindelář, primátor města Plzně.
 Přidat komentář

Váš komentář*
Jméno*
Email* (nebude zveřejněn)
Webové stránky


* povinné údaje