Děti i dospělí si vyzkoušejí olympiádu na Jiráskově náměstí

16. 06. 2021

Akademie nadání zve malé i velké sportovce na Olympiádu na Jiráskově náměstí. Uskuteční se ve čtvrtek 17. června od 14 do 18:30 hodin v parku na Jiráskově náměstí.

Akademie nadání zve malé i velké sportovce na Olympiádu na Jiráskově náměstí. Uskuteční se ve čtvrtek 17. června od 14 do 18:30 hodin v parku na Jiráskově náměstí.

„Propojíme konec školního roku a začínající léto s možností využití odpoledne příjemně stráveného společnými aktivitami na Jiráskově náměstí. Cílem je ukázat všem, že prostor náměstí žije,“ zvou organizátoři akce na čtvrteční odpoledne na Jiráskovo náměstí.

Pro děti, teenagery i dospělé jsou připraveny sportovní aktivity a hry, nízké lanové překážky pro všechny věkové kategorie, šipky, kanjam, giant, holandský billiard, balanční hry, opičí dráha, jízda na koloběžkách po dráze zručnosti i vlastní ose. Na účastníky čeká také kolo štěstí s lákavými odměnami. Děti si budou moci vyzkoušet dočasné tetování, malování na obličej nebo si něco vyrobí v tvořivé dílničce. Pro milovníky fantazie je připravena hra Dračí doupě. Organizátoři akce také připravili edukační program – Den zdraví, kde si zájemci vyzkouší první pomoc i se dozvědí, jak pečovat o zdraví.

V 17 hodin vystoupí taneční skupina Shahinez s orientálními tancemi.

Více naleznou zájemci na: https://www.akademie-nadani.cz/news/olympiada-jiraskovo-namesti/.

Akademie nadání převzala aktivity na Jiráskově náměstí, se kterými začal spolek Pěstuj prostor a jeho cílem bylo oživiti prostor na Jiráskově náměstí, kde místní spolek akce organizuje dvakrát do roka společně s městským obvodem a Nadací Proměny Karla Komárka. Kromě červnové olympiády organizuje akademie podzimní Jiráskovo náměstí žije.

Posláním spolku Akademie nadání, z. s. je umožnit nadaným a dvakrát výjimečným dětem, jejich rodinám a všem zúčastněným osobám společné setkávání, vzájemnou komunikaci a výměnu zkušeností a informací.

Text: Adriana JarošováPřidat komentář

Váš komentář*
Jméno*
Email* (nebude zveřejněn)
Webové stránky


* povinné údaje