Přijďte na Jiráskovo náměstí na olympiádu

26. 05. 2021

Na velké sportovní a zábavné akci pro děti i dospělé, která se koná už zítra na Jiráskově náměstí v Plzni, se podílí Nadace Proměny Karla Komárka. Ta díky spolupráci s Akademií nadání a městem rozdá lidem letáky s odpověďmi na jejich nejčastější dotazy k rekonstrukci náměstí. Návštěvníci akce dostanou zároveň možnost doptat se na další záležitosti, které je v souvislosti s obnovou prostoru napadají.

Sportovní aktivity pro děti, lanové překážky pro lidi každého věku, šipky, jízdy zručnosti na koloběžkách, kolo štěstí nebo ukázky tancování se psy. To je jen skromný výčet bohatého programu olympiády, která se zítra odpoledne uskuteční na Jiráskově náměstí v Plzni.

„Na Jiráskovo náměstí chodí bohužel jen málo lidí. Smyslem naší akce je proto tento prostor oživit aktivitami, kterých se budou účastnit děti a jejich rodiče společně. Díky pečlivě vytvořenému programu, kam jsme zařadili také fantazijní hru dračí doupě nebo kolo štěstí, si přijdou na své zkrátka všichni,“ uvedla organizátorka Lucie Jasovská z Akademie nadání. 

Nadace Proměny Karla Komárka, druhý plzeňský městský obvod Slovany a další organizace, které se na zajímavé akce účastní, doplňují informaci, že čtyřhodinový program začne ve 14:00 hodin. Na místě je možné zakoupit občerstvení. 

„Těší nás, když veřejné prostory ožívají nápaditými akcemi pro širokou veřejnost. Olympiáda představuje další příležitost poskytnout lidem prostor doptat se na vše, co v souvislosti s rekonstrukcí náměstí zajímá. Rozdáme lístky, které budou moct dát do připravené schránky. Vše také zveřejňujeme na webu jiraskovonamesti.plzen.eu,“ uzavřela ředitelka Nadace Proměny Karla Komárka Petra Lepková Melingerová s tím, že nadace obnovu náměstí podpořila sumou 25 milionů korun.
 

 Více zde:Přidat komentář

Váš komentář*
Jméno*
Email* (nebude zveřejněn)
Webové stránky


* povinné údaje